Profit Etiuda mieszkania

Łódź 404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣

OPIS:[ skocz do listy mieszkan ]

Etiuda jest czwartą inwestycją zrealizowaną przez Grupę Profit Development w Łodzi. Projektując ten budynek bazowaliśmy na dotychczasowym doświadczeniu, starając się zaproponować naszym klientom funkcjonalne rozkłady mieszkań dające szerokie możliwości aranżacji wnętrza. Etiuda została zlokalizowana w centrum miasta, w pobliżu najpiękniejszych łódzkich parków: Helenowa, Parku Staromiejskiego i Parku im. Staszica.

Budynek został ukończony w 2012 r. Projekt zakładał zróżnicowanie wysokościowe i architektoniczne bryły budynku z 8-kondygnacyjną dominantą architektoniczną w południowo-zachodniej części. Budynek składa się z dwóch segmentów tworzących kwartał wraz z wewnętrznym dziedzińcem. Dziedziniec został wyniesiony o ok. 2,5 m w stosunku do poziomu ulicy Rewolucji 1905 r. W parterze budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy natomiast na ostatnich kondygnacjach znajdą się przestronne apartamenty z dużymi tarasami. Przewidziano mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach (od 35 do 77 m²) i funkcjonalnych układach, z balkonami. Teren przy budynku jest ogrodzony, a dla dodatkowego poczucia bezpieczeństwa została zapewniona 24-godzinna ochrona. Do dyspozycji Mieszkańców jest wewnętrzny dziedziniec obsadzony zielenią i wyposażony w plac zabaw dla dzieci.

Największym atutem Etiudy jest jej lokalizacja: z jednej strony budynek powstał w ścisłym centrum miasta, z drugiej zaś okolica pozytywnie wyróżnia się w stosunku do pozostałych części Śródmieścia. Mieszkańcy mogą korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej: w pobliżu znajdują się zarówno żłobki, przedszkola i szkoły, jak i ośrodki zdrowia, biblioteki, kluby fitness etc. W okolicy ulokowane są wydziały Uniwersytetu Łódzkiego, między innymi: Ekonomiczno-Socjologiczny, Prawa i Administracji, Filozoficzno-Historyczny oraz Nauk o Wychowaniu. W pobliżu znajdują się również jednostki dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowe Manufaktura, blisko jest także do najsłynniejszej łódzkiej ulicy – Piotrkowskiej. Budynek zlokalizowany jest zaledwie dwie przecznice od przebudowywanego dworca Łódź Fabryczna, który stanowi centralny punkt planowanego Nowego Centrum Łodzi. Trwająca przebudowa dworca jest ostatnim etapem modernizacji linii kolejowej relacji Łódź – Warszawa, po ukończeniu prac nowy dworzec stanie się głównym elementem infrastruktury komunikacyjnej miasta.

 

 

Zobacz wszystkie mieszkania w Łodzi !

 

LOKALIZACJA:

 

Mieszkania poglądowe

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz