Mieszkanie dla młodych Poznań

źródło: http://www.poznan.pl/mim/s8a/herb-miasta-poznania,p,25064,25067.html

404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

 • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
 • URLɥ쥹ְäƤ롣
Na stronie znajdziesz ponad 1000 mieszkań spełniających kryteria programu. Zobacz opisy inwestycji w Poznaniu. Porównaj ceny i lokalizacje. Wybierz najlepsze mieszkania dla siebie.

Co ważne dzięki wypełnieniu formatki negocjacyjnej będziesz mógł wynegocjować cenę mieszkania. Dzięki programowi zyskujesz do 30 000 wkładu własnego. Co ważne Twój kredyt na mieszkanie jest mniejszy, dzięki czemu oddajesz mniej pieniędzy do banku. Po znalezieniu mieszkania, sprawdź nasz kalkulator, który pomoże wyliczyć Ci wszystkie korzyści.

Link do wszystkich mieszkań w Poznaniu jest TUTAJ!!

Mieszkań jest bardzo dużo dlatego najtrudniejszy pierwszy krok. Zacznij selekcje od dzielnicy, w której chcesz mieszkać. To pomoże Ci ograniczyć ofertę. Następnie porównaj ceny i metraże. Potem pójdzie już łatwiej.

7 Komentarzy
 • Mateusz pisze:

  Limity cenowe uległy zmianie. I tak dla miasta Poznania wynosi on obecnie 5095zł/m2 co mocno zmienia liczbę dostępnych mieszkań w programie MDM. Przydałaby się aktualizacja u Państwa na stronie bo może to wprowadzić wielu ludzi w błąd.

  • Redakcja pisze:

   Bardzo mi przykro, ale nie ma Pan racji… Zapomniał Pan pomnożyć średniej razy wskaźnik 1,1 podany w ustawie. Także niestety Pana komentarz wprowadza w błąd.

 • Mateusz pisze:

  Dziękuje za komentarz. Oczywiście byłem niedoinformowany :) właśnie w tej kwestii miałem braki, ale dzięki Państwu zostały one rozwiane. Pozdrawiam

 • Łukasz pisze:

  Czy powierzchnia użytkowa garażu jest też wliczana w powierzchnie użytkową domu? Chodzi mi o sytuacje gdy kupujemy dom np 90m2 powierzchni użytkowej razem z garażem który ma np 10m2. Garaż jest razem w ofercie z domem tylko stoi obok nie jest połączony w jedność z domem. Czy w takim wypadku dopłata przysługuje tylko do powierzchni użytkowej domu?

 • Zostaw komentarz