Hossa S.A. Centralpark Gdańsk mieszkania

Gdańsk 404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣

OPIS:[ skocz do listy mieszkan ]

Centralpark usytuowany jest na wzniesieniu morenowym nad Jaśkową Doliną zaledwie kilka minut od centrum Wrzeszcza. Z jego okien rozpościera się widok na panoramę Trójmiasta, Zatoki Gdańskiej i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Wewnętrzny dziedziniec o charakterze parkowym, który docelowo zostanie domknięty 3 parami budynków, pełny jest zieleni. Pięknem zachwycają tu kilkunastoletnie sosny, ozdobne krzewy i pnącza. Na jego terenie znajduje się bezpieczny i kolorowy plac zabaw, a także miejsca rekreacji i ścieżki, które z powodzeniem mogą służyć joggingowi czy jeździe na rolkach.

Budynki i bezpośrednie otoczenie kompleksu objęte są systemem monitoringu oraz całodobową ochroną. W Centralparku funkcjonuje system wykrywania pożaru oraz detekcji tlenku węgla i LPG w halach garażowych. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewniają najwyższej klasy antywłamaniowe i ognioodporne drzwi wejściowe Dierre.

Zespół apartamentowy znajduje się w sąsiedztwie doskonale rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej i komunikacyjnej. Już w roku 2015 jego mieszkańcy zyskają dwa kolejne środki transportu miejskiego, dzięki powstającej na Morenie nowej linii tramwajowej oraz budowie Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Oba środki transportu zostaną sprzężone na znajdującym się nieopodal Centralparku, przystanku Brętowo.

Mnogość środków transportu i najpotrzebniejszych usług w zasięgu krótkiego spaceru, zapewnia wygodę na co dzień i zachęca do zamieszkania w Centralparku.

Planowany termin ukończenia inwestycji – oddane do użytkowania.

 

 

Zobacz wszystkie mieszkania w MdM Gdańsk

 

LOKALIZACJA:

 


Ranking kont oszczędnościowych maj 2014

Mieszkania poglądowe

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz