Energomontaż Południe Osiedle Książęce mieszkania

Karowice 404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣

OPIS:[ skocz do listy mieszkan ]

Osiedle Książęce jest inwestycją wyjątkową zarówno pod względem lokalizacji jak i charakteru projektu. Inwestycja zlokalizowana jest w Katowicach Ligocie przy ul. Piotrowickiej, oddalonej od centrum o 8 km.Największą zaletą umiejscowienia osiedla jest bliskie sąsiedztwo terenów zielonych. Dodatkowym atutem położenia osiedla jest dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy. Dostępność placówek edukacyjnych (przedszkole, szkoły) i opieki zdrowotnej oraz licznych punktów usługowych i handlowych czyni Osiedle Książęce atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Osiedle Książęce to zespół nowoczesnych mieszkań, zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy Katowic – Ligocie, z dostępem do pełnej infrastruktury socjalnej, drogowej oraz handlowo- usługowej.
Wysoki standard wykończenia

Na terenie Osiedla powstały 22 czterokondygnacyjne budynki o wysokim standardzie wykończenia, wyposażone w cichobieżne windy, wielostanowiskowy parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla, stworzyliśmy w pełni wyposażony plac zabaw.
Bezpieczństwo i komfort

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców infrastruktura drogowa na terenie osiedla ograniczona została do minimum, co umożliwiło wykorzystanie wolnej przestrzeni na stworzenie atrakcyjnych terenów zielonych. Poczucie bezpieczeństwa na terenie osiedla zapewni monitoring kamerami przemysłowymi.

Nowoczesna architektura

Architekci z pracowni AIR JURKOWSCY Sp. z o.o. starannie zaprojektowali nie tylko bryłę budynków ale również wnętrza lokali mieszkalnych, które są dostępne w metrażach od 43 do 86 m kw. Dla mieszkańców parteru przewidziano zielone ogródki od 36 do 56 m kw. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne tarasy – do 23 m kw., ogrody zimowe, oraz patia na dachach budynków o powierzchni 20 m kw, wszystkie usytuowane od strony południowej. Dbałość o przestrzeń jest także widoczna w częściach wspólnych budynków które są przestronne i funkcjonalne.

Planowany termin ukończenia inwestycji – oddane do użytkowania.

 

 

Zobacz wszystkie mieszkania w MdM katowice

 

LOKALIZACJA:

 


Ranking kont oszczędnościowych maj 2014

Mieszkania poglądowe

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz