Constructa Kościelna Mylna

Poznań 404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣

OPIS:[ skocz do listy mieszkan ]

W lutym 2012 r. CONSTRUCTA PLUS zakończyła budowę Nowych Kamienic Jeżyckich przy ul. Kościelnej 30 i Mylnej 40 w Poznaniu.

Osiedle składa się z 3 budynków 5-kondygnacyjnych (A, B i C) i jednego 7-kondygnacyjnego (D od ul. Mylnej), w których powstało 120 atrakcyjnych mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchniach 34-87 m2 oraz podziemny garaż na 139 miejsc postojowych. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej, niedaleko terenów zielonych i rekreacyjnych Parku Sołackiego oraz tras rowerowych i spacerowych do Jeziora Rusałka i Jeziora Strzeszyńskiego.

Podziemny garaż wykonany jest w konstrukcji żelbetowej. Strop nad garażem typu FILIGRAN częściowo oparty jest na ścianach nośnych, a częściowo na układach ramowych.

Budynki powyżej poziomu garażu zaprojektowano w konstrukcji mieszanej, murowanej i ramowej. Ściany murowane z bloczków wapienno-piaskowych, wewnątrz układy ramowe żelbetowe. Stropy żelbetowe typu FILIGRAN.

Elewacja frontowa budynków A i D nawiązuje do klasycystycznego stylu poznańskich kamienic: wyodrębniona część cokołowa, symetryczny układ z centralnym wykuszem oraz rozbiciem płaszczyzn poprzez gzymsy, pilastry i podziały okien. Dodatkowo styl budynków podkreślony został poprzez kolorystykę w tonacji kremowo-piaskowej, z delikatnym wyróżnieniem gzymsów i pilastrów oraz mocniejszym zaakcentowaniem części parterowej. Od frontu budynki A i D przykryte są dachem spadzistym, wykończonym blachą w kolorze szarym, natomiast od strony dziedzińca dachy budynków są płaskie i pokryte papą termozgrzewalną. Ponadto budynki A i D na parterze od strony północnej posiadają szeroki przejazd na dziedziniec, umożliwiający zarówno dojazd do podziemnego garażu, jak i przejście dla mieszkańców do pozostałych budynków.

Budynki wewnętrzne B i C zaprojektowane zostały we współczesnych formach: proste bryły przykryte płaskimi dachami z tarasami zielonymi, duże okna bez podziałów. Kolorystyka elewacji będzie korespondować z budynkami A i D.

Wszystkie mieszkania są bardzo dobrze doświetlone dużymi oknami, w większości posiadają balkony, loggie lub tarasy. Na parterze budynków A i D przewidziano lokale usługowo-handlowe natomiast na I piętrze lokale usługowo-biurowe.

W budynkach znajdują się windy z poziomu parkingu podziemnego do ostatniej kondygnacji. Wszystkie kondygnacje dostępne są dla osób niepełnosprawnych.

Osiedle jest zamknięte i monitorowane z możliwością podglądu na kanale TV. Na dziedzińcu znajdują się tereny zielone z elementami małej architektury i placem zabaw dla dzieci.

 

 

Zobacz wszystkie mieszkania w Poznaniu !

 

LOKALIZACJA:

Mieszkania poglądowe

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz